قوانین و مقررات سایتانتقاد،پیشنهاد،شکایت
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش


بازه قيمت :
~   تومان

  

کتاب نبوغ دیوانه

كد كالا: 2144
قیمت: 22,000 تومان

تالیف : رندی گیج ، ترجمه : شادی حسن پور - فراز فرهادی ، ناشر : نگاه نوین ، مانیفست کارآفرین ها و پیش بینی رندی کیج از آینده کارآفرینی

امتياز اين محصول
0 امتياز

کتاب نبوغ دیوانه
مانیفست کارآفرین ها

 تالیف  :
رندی گیج
ترجمه :  شادی حسن پور-فراز فرهادی
 ناشر : نگاه نوین
 شابک : 978-600-95180-7-4
 تعداد صفحات : 300
 شمارگان چاپ : 1000
 نوبت چاپ : چهارم - 1395
 لیتوگرافی : -

قیمت پشت جلد : 22000 تومان


درباره کتاب :

 رندی گیج، نابغه ی کارآفرینی و نویسنده ی کتاب های پرفروش در جهان ، در جدیدترین اثر خود یعنی نبوغ دیوانه ، طرز فکر جدیدی را مطرح می کند که بی گمان نه تنها همه ی کارآفرینان که تمام مردمان دنیا را به چالش می کشد.هم چنان که از نام کتاب پیداست،رندی گیج با نبوغ دیوانه وارش افق فکری خوانندگان را گسترش می دهد و راهی برای تحقق رویاهای کارآفرینی پیش پای هر انسان هدفمندی می گذارد.گاهی اوقات برای موفقیت باید دیوانه وار حرکت کرد و در این مسیر نیاز به تفکری خلاف عادت است. در جامعه ی امروز ،پیدایش گروه کارمندان کارآفرین در دنیا،شرایط کار را متحول کرده است . این گروه کارمندانی هستند که مثل یک کارآفرین عمل می کنند. اگر مدیر هستید یا بازاریاب یا یک کارآفرین یا جوینده ی راه موفقیت، این کتاب بندهای نبوغ درونی تان را آزاد می کند و شما را در مسیر خلق موفقیت تان هدایت می کند.
نبوغ دیوانه، خواننده را به مسیری هیجان انگیز می برد و باعث می شود هر چه بیشتر در مورد خود و جهان اطراف تامل کند.در این اثر بی نظیر، رندی گیج که به معنای واقعی کلمه یک ثروتمند خودساخته است،پیش بینی های جالبی درباره ی کارآفرینی در دهه ی آینده ارائه می کند و راهبردهای جالبی در این زمینه برای مخاطبان دارد.
 

  فهرست مطالب :

تقدیرها از این کتاب
 پیش گفتار
کتاب اول ؛ آدم های مرموز و سیستم پنهانی که دنیا را اداره می کند
کتاب دوم؛ تاریخ آینده
کتاب سوم ؛ عصر کارآفرینی

 

برچسب محصول