قوانین و مقررات سایتانتقاد،پیشنهاد،شکایت
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش


بازه قيمت :
~   تومان

  

کتاب آموزش ایروبیک در 30 روز

كد كالا: 3202
قیمت: 4,000 تومان

نوشته : گالاگر-کریسی ماندی،ناشر : آراد،ترجمه : فاطمه کاظمی-سعید صادقی؛بهترین روش حفظ تناسب اندام در کوتاهترین زمان

امتياز اين محصول
0 امتياز

کتاب آموزش ایروبیک در 30 روز
بهترین روش حفظ تناسب اندام در کوتاهترین زمان
 
 نوشته :
گالاگر-کریسی ماندی
 ناشر : آراد
 ترجمه : فاطمه کاظمی-سعید صادقی
 شابک : 978-600-5297-32-4
 تعداد صفحات : 56 کارت مقوایی
 شمارگان چاپ : 3000
 نوبت چاپ : اول -  1389
 لیتوگرافی : -

 قیمت پشت جلد : 4000 تومان

 درباره کتاب :
ایروبیک وسیله‌ای مؤثر برای جلوگیری از افسردگی، بی‌حوصلگی، بی‌تابی است، چون هورمون اندروفین در بدن تولید می‌شود و باعث ایجاد نشاط، تمرکز ذهن و بالا رفتن خلاقیت فکری می‌شود.ایروبیک یعن فعالیتی که عضلات بزرگ را به کار می‌گیرد حداقل 12 دقیقه با حالت ریتمیک و موزون. در شرایطی که سرعت وشدت تمرین قابل تحمل است و نیاز بدن به استفاده از اکسیژن برای مدتی افزایش می‌یابد، این فعالیت انجام می‌گردد.
«ایروبیک» جزو فعالیت هوازی ( شدت تمرین بالاست و مدت تمرین پایین است). از نظر پزشکی، این ورزش سیستم قلب، عروق، تنفس را تعلیم می‌دهد و با سرعت و بازدهی بالا اکسیژن را می‌گیرد و به قسمتهای مختلف بدن می‌دهد، تنفس یکنواخت از دهان و بینی توأم انجام می‌شود و باعث تبادل اکسیژن و دی اکسید کربن، کنترل قند خون، کنترل فشار خون و کم کردن وزن اضافی بدن خواهد شد.
ایروبیک وسیله‌ای مؤثر برای جلوگیری از افسردگی، بی‌حوصلگی، بی‌تابی است، چون هورمون اندروفین در بدن تولید می‌شود و باعث ایجاد نشاط، تمرکز ذهن و بالا رفتن خلاقیت فکری می‌شود.
این مجموعه شامل 30 عدد فلش کارت مقوایی می باشد و روزانه برای شما حرکاتی را تدارک دیده تا پس از یک ماه به طور کامل ایروبیک را در منزل آموزش دیده باشید.

برچسب محصول